Aranżacja wnętrz biurowych

Proponujemy nowoczesne, a zarazem ponadczasowe rozwiązania przestrzenne dla biur i obiektów firmowych. Naszym celem jest, aby każdy projekt był dopasowany do potrzeb, wymagań i możliwości Inwestora.  
Profesjonalna aranżacja wnętrz biurowych przez architektów

Gotowi do podejmowania wyzwań w designie i aranżacji wnętrz biur…

Architekci wnętrz z naszego zespołu w swojej pracy wykorzystują nie tylko niezbędną wiedzę, ale do każdego zadania włączają szeroko pojętą kreatywność oraz otwartość na innowacje we wnętrzach. Architektura i aranżacja wnętrz biurowych jest jedną z takich płaszczyzn tworzenia, która pozwala nam łączyć elementy użytkowe, z tym, co niepowtarzalne, wyjątkowe i urzekające swoim pięknem. Połączenie dwóch powyższych światów jest szczególnie ważną sprawą w przypadku pomieszczeń służących pracy – projektowanie biur oraz przestrzeni komercyjnych stanowi wcale nie małe wyzwanie. Projektant wnętrz wymaga akceptacji swojego dzieła jakim jest projekt przez wiele osób, które najczęściej posiadają odmienne preferencje i styl. Warto dodać, że obsługujemy firmy z całej Polski.

Projektowanie i aranżacja wnętrz biur w Bydgoszczy
Aranżacja wnętrz biurowych - realizacja od Mobiliani Design
Aranżacja biura - widok na wnętrze
Wnętrza biura - profesjonalna projektowanie i aranżacja
Aranżacja wnętrz w biurach przez architekta

Aranżacja wnętrz biur i obiektów komercyjnych…

W Mobiliani Design wracamy uwagę na detale w wykończeniach oraz spójność estetyki wnętrza z przesłaniem firmy. Dlatego aranżacja i projektowanie wnętrz biur w naszym ujęciu jest usługą w pewnym stopniu wyjątkową. Nie zapominamy również o zwiększaniu funkcjonalności wszystkich, przygotowywanych przez nas powierzchni. Dostosowujemy je do charakteru codziennej pracy w Państwa firmie. Jesteśmy przekonani, że w ten sposób zmieniamy i ulepszamy wizerunek biznesu oraz uczestniczymy w budowaniu pozytywnego wizerunku wielu marek. Zachęcamy do wykorzystania naszych wyjątkowych pomysłów w swojej działalności.

Na urządzenie i aranżacje biura są dwa sposoby. Możesz postawić na biuro zwyczajne, takie jak większość lub… możesz mieć zindywidualizowane, dopasowane do potrzeb Twoich i Twojego działu pomieszczenie biurowe. Często znacznie lepszym wyborem jest to drugie rozwiązanie i skorzystanie z usługi projektowania wnętrz biurowych u w profesjonalnym biurze projektowym, takim jak Mobiliani Design.

Na pierwszy rzut oka może nie wydaje się to niczym atrakcyjnym – po co płacić za specjalny projekt biura? Przecież stworzenie takiego pomieszczenia to teoretycznie najprostsza rzecz z możliwych, co w tym niby trudnego? Kilka biurek, komputery, jakieś szafki czy regały i po robocie. Brawo, właśnie myślisz jak typowy przedsiębiorca, który traci szansę na wyróżnienie się na niezwykle trudnym i konkurencyjnym rynku.

Projektowanie i aranżacja biur w Bydgoszczy
Aranżacja wnętrz biurowych - realizacja Mobiliani Design
Aranżacja biura - widok na wnętrze i meble
Profesjonalna aranżacja wnętrz biurowych przez architektów

Biuro, jego wnętrza to pierwszy klucz do sukcesu

Tak naprawdę biuro może stać się Twoją wizytówką i pierwszym symbolem Twojego sukcesu oraz pokazem ambicji. Gdy myślisz o stereotypowym biurze, nie widzisz w nim myśli architektonicznej czy odrobiny designu. Nawet jeśli są tam drogie elementy, to są one poukładane bez ładu i składu. Z moją pomocą i moim projektem będzie zupełnie inaczej.

Wyobraź sobie, że masz spotkanie z ważnym klientem, z którym chcesz nawiązać długofalową współpracę i który może wznieść Twoją firmę na wyższy poziom, jeśli chodzi o reputacje czy finanse. Podobno wrażenie robi się pierwszym kontaktem – podczas takiego spotkania będzie to nie tylko wiedza merytoryczna, ale także biuro, w którym przyjmujemy kontrahenta.

Zapewniam Cię, że mając niestandardowe biuro, zaprojektowane nieszablonowo, to złapiesz punkty na starcie. Jeśli ktoś ma takie oryginalne pomieszczenie biurowe, to na pewno myśli w sposób niestandardowy i wykazuje się kreatywnością. Takie postrzeganie przez inne osoby może zapewnić Ci wykorzystanie usługi projektowania biurowego wnętrza.

Rekrutacyjny bonus

Kolejna kwestia to plus podczas spotkań rekrutacyjnych. Obecnie każda firma oferuje czy to darmową kawę czy też super luźną atmosferę w pracy. Takie elementy powtarzają się w każdym ogłoszeniu o pracę. A ile z ich oferuje nietypowe, designerskie oraz funkcjonalne biuro? Samym zdjęciem można tutaj rozegrać całą rekrutację, nie przejmując się zanadto grafiką do ogłoszenia.

To o tyle ważne, że często właśnie kreatywny i wyspecjalizowany team decyduje o sukcesie przedsiębiorstwa. Indywidualnie zaaranżowane biuro może pomoc Ci w pozyskaniu takiej właśnie pracowniczej ekipy, której potrzebujesz. Zapunktuj już na starcie!

Proces prowadzących do aranżacji wnętrza biura

Aranżacja wnętrza biura dla Ciebie!

Nie można w tym wszystkim zapominać także o Twoim samopoczuciu. W pracy spędza się średnio 1/3 swojego dorosłego życia (te nieszczęsne 8 godzin dziennie), a jako szef nawet więcej. Czy warto marnować ten czas w miejscu, którego się nawet nie lubi? Czy może lepiej przesiadywać w biurze, do którego samo wejście wywołuje uśmiech? Wybór należy do Ciebie.

Oczywiście zaprojektowanie takiego przestronnego i funkcjonalnego pomieszczenia biurowego nie jest proste. Nawet mając wyobraźnię przestrzenną i poczucie estetyki można się łatwo „przejechać się” podczas realizacji takiego projektu.

Dlatego lepiej skorzystać z doświadczonego projektanta, który kompleksowo wszystkim się zajmie, począwszy od właściwej dokumentacji i wymiarów, kończąc na dopasowaniu właściwych mebli oraz elementów dekoracji i dopilnowania, żeby gotowa realizacja i wykonawstwo odpowiadało założeniom projektu . Warto pamiętać, że u nas każdy projekt jest ściśle dopasowywany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta!