Aranżacja wnętrz

Jak wygląda proces aranżacji wnętrz?

Profesjonalna aranżacja wnętrz to jedna z naszych sztandarowych usług. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy stworzymy dla Państwa wnętrze idealnie „skrojone na miarę”. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą aranżacji wnętrz. Prace nad projektem rozpoczynamy od spotkania z inwestorem. Omawiamy potrzeb, poznajemy Państwa preferencje i oczekiwania. Następnie przygotowujemy koncepcję wystroju wnętrza. Wspólne ustalenia i naszą propozycje wnętrza przedstawiamy w formie kolażu.

Następnie wykonujemy inwentaryzację pomieszczeń, pomiary i zdjęcia. Przygotowujemy układ funkcjonalny wnętrza, dobieramy kolory, materiały wykończeniowe, farby, okładziny. Dobieramy także elementy wyposażenia, takie jak:

  • meble (meble na wymiar),
  • oświetlenie,
  • sprzęt,
  • ceramika,
  • tkaniny i różne dodatki.

Prezentujemy Państwu gotowy projekt aranżacji wnętrza w formie realistycznej wizualizacji 3D.

Przestrzeń jest oddechem sztuki.

Frank Lloyd Wright

Projekt wnętrza kuchni wykonany przez architekta Mobiliani Design
Projekt wnętrza kuchni wykonany przez architekta Mobiliani Design
Dekoracje do aranżacji domu
Dekoracje do aranżacji domu
Wizualizacja 3D salonu w prywatnym domu
Wizualizacja 3D salonu w prywatnym domu

Na czym polega właściwa aranżacja wnętrza oraz czym tak naprawdę różni się od projektowania wnętrza?

Otóż aranżację można nazwać zamiennie dekoracją wnętrz, a jest nią dobór poszczególnego wyposażenia, odpowiednich barw, struktur wykorzystanych  materiałów w taki sposób, aby całość tworzyła harmonię w definicji piękna. Projektowanie zakłada zaplanowanie liftingu wnętrza na poziomie dostosowania przestrzeni od strony ergonomii użytkowania, świadomym rozplanowaniu oświetlenia oraz architektury. Ostatecznym elementem jest dopracowany plan techniczny z wizualizacją prezentującą przestrzeń i zestawieniem elementów zdobień…