Urządzanie pod klucz

Pozwól się wyręczyć profesjonalistom

Jeżeli z różnych przyczyn nie możecie lub nie chcecie Państwo uczestniczyć w czasochłonnym procesie realizacji, zachęcamy do skorzystania ze specjalnej opieki nad inwestycją – realizacją pod klucz.  Tą komfortową i wygodną usługę przygotowaliśmy specjalnie dla zapracowanych oraz niedyspozycyjnych Klientów.
Działania profesjonalistów zajmujących się realizacjami pod klucz w naszym biurze mają za zadanie maksymalne odciążyć Państwa nie tylko z konieczności borykania się z podwykonawcami, ale także z obowiązku osobistego dokonywania zamówień, kontroli oraz  transportu wszystkich elementów niezbędnych do wyposażenia wnętrza domu, mieszkania lub dowolnej przestrzeni do życia. W naszej kompetencji leżeć będzie nadzorowanie wszelkich prac związanych z realizacją Państwa projektu.

Z przyjemnością będziemy prowadzić pełen nadzór nad realizacją Państwa projektu

Jeszcze przed rozpoczęciem wszelakich prac, możemy pomóc Państwu, wspierając się doświadczeniem, w kluczowej chwili odbioru inwestycji od dewelopera. W naszych rękach spoczywać będzie sprawdzenie jakość wykonania, zgodność nieruchomości z zawartą wcześniej umową, a także wskazanie listy elementów do ewentualnej poprawy.
Aby usprawnić lub przyśpieszyć wykonanie robót remontowo-budowlanych, materiały zamówimy z wyprzedzeniem, zwracając uwagę na ustalone z Państwem terminy i właściwą kolejności czynności. Jeśli czas oczekiwania na któreś elementy wzbogacające aranżację wnętrza będzie nadzwyczaj długi zadbamy również o to, aby zamówić je jak najwcześniej.

Jesteśmy firmą posiadającą bogate doświadczenie w projektowaniu i aranżacji wnętrz

Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Bydgoszczy, Torunia i okolic. Urządzenie mieszkania pod klucz z nami, pozwoli zaoszczędzić Państwu zarówno czas, jak i pieniądze. Oferujemy kompleksowe wyposażenie wnętrza począwszy od projektu, poprzez wykonanie prac remontowych, wykończeniowych, skończywszy na dekoracji przestrzeni. Oddajemy Państwu do dyspozycji w pełni urządzoną przestrzeń gotową do zamieszkania. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami remontowymi. Gwarantujemy solidność wykonania w wysokim standardzie, terminowość realizacji inwestycji.
Usługę urządzania pod klucz wyceniamy indywidualnie, w zależności od standardu wykonania i jakości użytych materiałów. Zapraszamy do obejrzenie przykładowych galerii zdjęć ze zrealizowanych usług urządzania pod klucz. Jeżeli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem projektowym mieszczącym się w Bydgoszczy przy ul. Słonecznej 2M/50. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości.