W jaki sposób projektujemy wnętrza?

Poznaj nasze metody na wyjątkowe wnętrze

Projektowanie wnętrz z nami jest proste!

1.

Określenie potrzeb inwestora, ustalenie zakresu prac projektowych

Pierwsze spotkanie zwykle odbywa się w naszym biurze lub w lokalu klienta, gdzie  możemy omówić zakres prac projektowych, ustalić potrzeby i preferencje inwestora. Pracujemy w Bydgoszczy, Gdańsku, Poznaniu i Toruniu i zdalnie na terenie całej Polski. Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące.

2.

Koncepcja projektu, propozycja układu funkcjonalnego

Pracę nad projektem rozpoczynamy od inwentaryzacji pomieszczeń (pomiary i zdjęcia). Przygotowujemy układ funkcjonalny wraz z ergonomicznym rozmieszczeniem sprzętów i mebli. Po zaakceptowaniu układu funkcjonalnego przez Państwa przechodzimy do kolejnych etapów. Przygotowujemy projekty: ścian, sufitów, posadzek. Dobieramy meble, oświetlenie, tkaniny.

3.

Kompleksowy projekt wnętrza

Po dopracowaniu wszystkich szczegółów tworzymy wizualizacje 3D, aby mogli Państwo zobaczyć projektowane wnętrze jeszcze przed jego realizacją. Przekazujemy Państwu rysunki wykonawcze dla ekip remontowych. Oferujemy również kompleksowy nadzór autorski nad realizowanym projektem.

Dlaczego warto wybrać profesjonalnego projektant wnętrz?

Dowiedz się więcej o korzyściach

Wyjątkowy Design

 

Nasza ofertę stanowią kompleksowe i profesjonalne projekty wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Proponujemy takie usługi jak projektowanie i aranżacja wnętrz, nadzór autorski, realizacja projektów pod klucz.

Pracę rozpoczynamy od spotkania z inwestorem, określenia potrzeb, ustalenia zakresu prac projektowych i wszelkich szczegółów. Następnie podpisujemy umowę i wówczas przechodzimy do pierwszej części realizacji. Dokonujemy inwentaryzacji pomieszczeń, wykonujemy niezbędne pomiary i zdjęcia, a następnie przystępujemy do prac projektowych zaczynając od projektu funkcjonalnego wnętrza (z wizualizacją 3D) i zgodnie z potrzebami klienta realizujemy kolejne etapy projektowania.

Wizualizacja wnętrz w 3D

Korzystamy z najnowszych technologii

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych programów komputerowych, takich jak 3D Studio Max lub Interi Cad możemy zapewnić Państwu wizualizację projektowanego wnętrza w doskonałej jakości i pełnym trójwymiarze, aby mogli Państwo dokładnie wyobrazić sobie to, jak ostatecznie wyglądać będzie dane pomieszczenie. Gdyby stwierdzili Państwo, że niektóre z elementów Państwu nie odpowiadają, możemy nanieść poprawki nie ryzykując ponoszenia kosztów związanych z przemeblowaniem lub innymi zmianami.

Jednocześnie nasze wizualizacje cechują są bardzo zbliżone do ostatecznego wyglądu pomieszczenia, gdyż już na etapie projektu 3D korzystamy z bazy elementów, do których mamy dostęp i możemy Państwu zagwarantować ich dostępność podczas realizacji. Jesteśmy również pewni, że bogata oferta elementów dekoracji i wykończenia pozwoli zaspokoić nawet najbardziej wybredne spośród Państwa gustów.