Wyznaczamy nowy standard projektowania

Mieszkanie pod klucz

Zakup nowego domu czy mieszkania to niejednokrotnie spełnienie marzeń. Często zdarza się, że urządzenie mieszkania przeradza się w koszmar nieuzasadnionych wydatków, błędów w wyborze materiałów, zmiany ekip wykonawczych itp. Firma Mobiliani Design wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wymagającego i zapracowanego klienta. Zaoszczędzimy Państwa czas i pieniądze dzięki fachowemu poprowadzeniu inwestycji.

Jesteśmy po to, aby wykonać projekt wnętrza dostosowany do Państwa oczekiwań i potrzeb. Następnie wprowadzamy go w życie poprzez zakupy odpowiednich materiałów wykończeniowych. Sprawdzeni fachowcy wykonają prace budowlane zgodnie z projektem i pod naszym nadzorem. Zajmiemy się sprzątaniem po remoncie. Wyposażymy mieszkanie w funkcjonalne i trwałe meble, wysokiej jakości dodatki i tkaniny.

Dobrze wprowadzić się do starannie urządzonego wnętrza. Jeszcze lepiej, gdy wszystkie prace z tym związane wykonane zostaną przez profesjonalistów. Państwu pozostanie tylko radość z nowej inwestycji.

Co wyróżnia Mobiliani Design?

j

Profesjonalni architekci

Nasi projektanci i architekci wnętrz to nie studenci, mają doświadczenie i działają na rynku w Bydgoszczy już wiele lat. Podchodzimy do projektowania i aranżacji wnętrz w pełni profesjonalnie, korzystamy z najnowszego oprogramowania do wizualizacji 3D, współpracujemy z najlepszymi dekoratorami wnętrz.

Innowacyjne podejście

Używamy nowoczesnych i efektownych materiałów, które sprawią, że Twoje wnętrze może stać się wyjątkowe. Łączymy np. metal ze szkłem, wykorzystujemy szkło w nowoczesny i niestandardowy sposób – wszystko, aby uzyskać nowy wymiar designu. Sprytnie łączymy dobry styl i funkocjonalność.

Kompleksowa obsługa klienta

Możesz zapomnieć o martwieniu się o każdy element projektu. Oferujemy kompleksową obsługę i nadzór autorski, abyś Ty nie musiał martwić się o czy projekt zostanie zrealizowany ściśle wg założeń. Jeżeli sobie życzysz, sprowadzimy profesjonalną ekipę remontowo-wykończeniową, na której można polegać.

Jesteśmy partnerem najlepszych deweloperów z Bydgoszczy

Współpracujemy z wieloma firmami developerskimi w zakresie adaptacji pomieszczeń dla naszych klientów z Bydgoszczy, Gdańska, Poznania, Torunia które poddały próbie jakość naszych usług. Dostarczamy naszym partnerom najlepsze projekty wnętrz mieszkań, apartamentów, domów i obiektów komercyjnych, takich jak hotele, biura, restauracje, sklepy.

Krótkie terminy realizacji

Tego próżno szukać u konkurencji. Nie będziemy kazać Ci czekać długo na realizację projektu. Nie zasłonimy się tysiącem wymówek o niedostępności elementów aranżacji, które mają usprawiedliwić opieszałość projektu. Zależy nam na sprawnym działaniu, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się wymarzonym wnętrzem.

Projekty Mobiliani Design

wykonane przez naszych architektów wnętrz

Realizacje Mobiliani Design