Dziś poruszymy nowość, która zdobyła już swoich zwolenników na rynku mieszkaniowym. Strategie sprzedaży mieszkań zmieniły swoje oblicza, przez co również na polskiej giełdzie nieruchomości zastępowane są mieszkania czy domy w tzw. stanie deweloperskim na te gotowe do natychmiastowego wprowadzenia.

Dlaczego realizacje pod klucz?

 

Realizacja wnętrza z projektu apartamentu w Bydgoszczy.

Realizacja wnętrza z projektu apartamentu w Bydgoszczy.

 

Mieszkania wykończone „pod klucz” to odpowiedź developerów na coraz bardziej wymagające potrzeby Klientów zainteresowanych kompleksową obsługą. Dziś ludzie są bardzo zajęci zawodowo, a czas wolny wolą spędzać z rodziną i najbliższymi, dlatego realizacje pod klucz tak bardzo zawładnęły rynkiem mieszkaniowym. Taki rodzaj sprzedaży mieszkań pozwala na oszczędność zarówno czasu i funduszy, a dodatkowo pozwala z zakupu nowego mieszkania czerpać czystą przyjemność.

Podążając za światowymi trendami Mobiliani Design wprowadził również ten nowy standard w projektowaniu wnętrz rozpowszechniony już na polskim rynku nieruchomości. Wzorując się na zachodniej fali mody, wszystkie mieszkania zrealizowane w ramach ofert pod klucz objęte są pełną gwarancją. Można powiedzieć, że nadeszła era, w której każdy Klient będzie mógł otrzymać w pełni wykończone mieszkanie bez włożenia własnego wysiłku. Każda Klient ma także możliwość samodzielnego wyboru materiałów i opcji wykończeni w mieszkaniu, bazując na pomocy dostępnych projektantów i architektów wnętrz oraz katalogach i wizualizacjach.

 

Poświecenie ponad 1000 godzin swojego życia na samodzielne projektowanie wnętrza – czy to się opłaca?

 

Wnętrze w luksusowym hotelu - projekt Mobiliani Design z Bydgoszczy.

Wnętrze w luksusowym hotelu – projekt Mobiliani Design z Bydgoszczy.

 

Podsumowując analizy wyników różnych badań, jasno można stwierdzić, że klient samodzielnie wykańczający mieszkanie poświęca na to około 8 miesięcy. Nowy właściciel mieszkania kupionego w przysłowiowych „czterech ścianach” angażuje się przez cztery godziny dziennie, poświęcając cenny czas na samodzielne poszukiwanie fachowców i materiałów.

W takim układzie zamiast cieszyć się nowym mieszkaniem, właściciel spędzać ponad tysiąc godzin na wykończenie wnętrza i doprowadzeniu go do stanu, w którym można w nim zamieszkać. Jest to proces wymagający cierpliwości, wytrwałości oraz zaangażowania. Należy w ów czas liczyć z tym, że samodzielne projektowanie i realizowanie nowego mieszkania odbywa się kosztem czasu poświęconego dla rodziny, biznesu, oraz czasu dla siebie. Czy nie lepiej zaufać profesjonalistom oszczędzając dosłownie na wszystkim?

 

Projekt wnętrza prywatnej sypialni dla mieszkańców Bydgoszcz - Mobiliani Design.

Projekt wnętrza prywatnej sypialni dla mieszkańców Bydgoszcz – Mobiliani Design.

 

Często osoby kupujące mieszkanie po raz pierwszy (najczęściej młode pary) chciałyby zakupić je, w takim stanie, aby móc się od razu do niego wprowadzić, ewentualnie na własną rękę wykonując aranżacje wnętrza. W środowisku osób dojrzałych, które już raz doświadczyły męki samodzielnego wykańczania swojego mieszkania, większość uznaje, że chce wejść już w gotowe do wprowadzenie wnętrze. Jesteśmy przekonani, że Polacy dojrzeli już do tego, by kupowane mieszkanie czy dom były one produktami pełnowartościowymi, tak by zakup ich był przyjemnością samą w sobie, a cena wraz z wykończeniem była dla Klienta atrakcyjna.

Dziś rynek wymaga nowych, doskonalszych rozwiązań. Dlatego jako firma Mobiliani Design wprowadzamy nową ofertę pełnego wykończenia mieszkań skierowaną do developerów, mieszkańców oraz właścicieli obiektów komercyjnych w Bydgoszczy i okolicach. Od teraz każdy nabywca nowego mieszkania od razu może przekazać klucze naszej firmie i wprowadzić się wnętrza swoich marzeń, nie przeżywając stresu oraz niepotrzebnych nerwów.